درباره ما

کراوات دات آی آر

کراوات دات آی آر در سال ۱۳۹۶ با هدف تولید عمده کراوات مردانه اولین گامهای خود را برداشت.

این برند با ویژگی­ های منحصر به فرد خود و حساسیت های خاص در سبک طراحی، تاکنون توانسته است با تولید انواع کراوات و اکسسوری های پارچه ای ، جایگاه ویژه و شناخته شده­ ای را در بازار پوشاک  کسب نموده و هدف دوام و مرغوبیت را تحقق بخشد.

طراحی­ های مدرن و نوآوری­ های خلاقانه در تولیدات جدید و همچنین توازن میان سبک اسپرت و مدرن امروزی از جمله دستاوردهای کراوات دات آی آر می­ باشد که همواره سبب محبوبیت بیشتر در میان مشتریان شیک پوش این برند گردیده است.

دلایل موفقیت کراوات دات آی آر و پذیرش آن در بین مشتریان با گروه سنی مختلف، تنها به بخش طراحی و تولید آن محدود نمی­ شود، بلکه حضور افراد تحصیلکرده و با تجربه در بخش های گوناگون مجموعه، بستر مناسبی را در جهت پیشبرد اهداف عالیه آن فراهم نموده است.

کراوات دات آی آر با تولید با کیفیت و متنوع، بر اثبات جلوه زیبای مردان و زنان شرقی مطابق با فرهنگ اصیل ایرانی و در جهت ارتقای مقام آنها می کوشد.

ارزش ها:

ارزش ها در کراوات دات آی آر ، بر مبنای رضایت مشتریان و همکاران بوده است و کسب وفاداری آنان پشتوانه ابدی برند کراوات خواهد بود.

ویژگی:

کراوات دات آی آر یکی از برندهایی هست که محصولات خود را طبق سلایق مشتریان محترم، با تضمین لازم و نیز با قیمت مناسب ارائه می­ نماید.

1000+ محصول با کیفیت

2000+ مشتری

5000+ سفارش ارسال شده